datadisky

The Sims2: Datadisky

20. srpna 2012 v 16:47 | sims sisters
The Sims 2 Univerzita, březen 2005 (The Sims 2 University) - Studuješ vysokou školu

The Sims 2 Noční život, září 2005 (The Sims 2 Nightlife) - Jezdíš autem, chodíš do baru a na rande

The Sims 2 Ve světě podnikání, březen 2006 (The Sims 2 Open for Business) - Máš vlastní obchod

The Sims 2 Mazlíčci, říjen 2006 (The Sims 2 Pets) - Staráš se o pejsky a kočky

The Sims 2 Roční období, březen 2007 (The Sims 2 Seasons) - Mění se počasí a roční období, můžeš zahradničit a rybařit

The Sims 2 Šťastnou cestu, 7. září 2007 (The Sims 2 Bon Voyage) - Jedeš na dovolenou

The Sims 2 Volný čas, 29. únor 2008 (The Sims 2 Free Time) - Simík má své koníčky

The Sims 2 Život v bytě, 28. srpna 2008 (The Sims 2 Apartment Life) - Žiješ v bytě

MINI-DATADISKY-KOLEKCE
  • The Sims 2 Vánoční balíček, listopad 2005 (The Sims 2 Holiday Party Pack)
  • The Sims 2 kolekce Pro rodinnou zábavu, duben 2006 (The Sims 2 Family Fun Stuff)
  • The Sims 2 kolekce Pro luxusní život, září 2006 (The Sims 2 Glamour Life Stuff)
  • The Sims 2 kolekce Veselé vánoce, listopad 2006 (The Sims 2 Happy Holiday Stuff)
  • The Sims 2 kolekce Pojďme slavit!, duben 2007 (The Sims 2 Celebration! Stuff)
  • The Sims 2 kolekce H&M Móda, červen 2007 (The Sims 2 H&M Fashion Stuff (Accessioires))
  • The Sims 2 kolekce Pro Teenagery, listopad 2007 (The Sims 2 Teen Style Stuff)
  • The Sims 2 kolekce Koupelny a kuchyně interiérový design, duben 2008 (The Sims 2 Kitchen & Bath Design Stuff)
  • The Sims 2 kolekce IKEA Domov, červen 2008 (The sims 2 IKEA Stuff)
  • The Sims 2 kolekce Sídla a zahrady, listopad 2008 (The Sims 2 Mansion & Garden)

Pojďme slavit!

6. srpna 2010 v 18:29 | sims sisters
Vaši Simíci nyní mohou s touto zábavnou kolekcí nábytku, módního večírkového oblečení a dekoračních předmětů stylově slavit. Oblečte si své Simíky do úžasných svatebních šatů na honosnou venkovní oslavu, vyzdobte jejich dům a zahradu a uspořádejte špičkovou fiestu nebo pozvěte sousedy na elegantní večírek. Se zcela novými předměty včetně báječných dortů, barevných lampiónů, balónků, zářívých čelenek a dalšími pořádejte bezvadné oslavy. Se svými Simíky se staňte hostitelem společenských akcí!


Happy Holiday

6. srpna 2010 v 18:28 | sims sisters
The sims 2 má speciální vánoční balíček! Zažij Vánoce v sims!

Luxusní život

6. srpna 2010 v 18:25 | sims sisters
Balíček předmětů pro větší luxus vašich Simíků Vaši Simíci budou rzmazlováni přepychovým nábytkem, módním oblečením a úchvatnými dekoracemi. Vyzdobte svůj dům ve stylu nóbl společnosti s předměty vyšší třídy pro ložnici, obývák i jídelnu. Změňte pohled vašich sousedů na vás pomocí červeného koberce a mramorové podlahy na své příští párty pro smetánku. Vaši Simíci si budou žít na vysoké noze s 60ti novými předměty včetně slavných obrazů, vysokokvalitních pohovek, moderního stereosystému, kožichů a dalších vymožeností.


Rodinná zábava

6. srpna 2010 v 18:22 | sims sisters
Musíte mít nové objekty pro vaši Sim-rodinku! Přidejte vzrušení do svého simího života s touto novou kolekcí nábytku, oblečení a dekorací. Vyzdobte si dům báječným novým nábytkem do obývacího pokoje, oblečte své simy do stylu pro zábavné dny. 60 nových objektů od zámeckých postelí až po repliky z plaveb. Vaší Simové mají nyní mnohem více objektů pro větší rodinnou legraci.


šťastnou cestu

6. srpna 2010 v 18:20 | sims sisters
Populární sims se dočkal již šestého rozšíření. Fanoušci série se tak mohou radovat, protože jejich milovaní digitální přátelé si po podnikání, užívání nočního života či opečovávání mazlíčků konečně užijí zaslouženou dovolenou. Ne snad, že by šlo o poslední datadisk (sedmý o zálibách a koníčcích údajně dorazí začátkem příštího roku), řeč je tady totiž o skutečné, tedy spíše digitální, dovolené. Podobného námětu se mimochodem před lety dočkal v rozšíření On Holiday už první díl série.


Roční období

6. srpna 2010 v 18:12 | sims sisters
Vaše simy čekají nové sezónní aktivity zahrnující koulovačku, hon na světlušku, válení se v hromadách listí a mnoho dalšího. Upevněte rodinné vztahy v zimě, nechte vykvést lásku v jarním období, prohlubte přátelství v létě a budujte kariéru na podzim. Prozkoumejte některé z nových zaměstnání nebo si osvojte nové dovednosti. Pozor, ale na nebezpečí pojící se s počasím - omrzliny, popálení sluncem, nachlazení a ostatní neočekávané následky měnícího se počasí. Oblékejte své simy vhodně nebo čelte následkům!

Mazlíčci

6. srpna 2010 v 18:07 | sims sisters
Vytvořte vašim simům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujte si je! Vyberte si ze spousty plemen psů a mnoha druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají velmi nepředvídatelné myšlenky!

Noční život

6. srpna 2010 v 17:59 | sims sisters
Vaši Simové vtrhli do města na všechna ta úchvatná žhavá místa. Ať už tančí do úsvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelná noc! Vypusťte své Simy, ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení. Zvolte jejich milostný život, až objevíte "chemii" mezi Simy. Budou se jejich aspirace a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci? Nechť započne noc!

Volný čas

5. března 2010 v 15:01 | sims sisters
V tomto datadisku může váš sim dělat to, co ho baví. Můžete šít, vyrábět keramiku a umocnit vaše dovednosti kreativní činností. Za pilnou práci dostanete certifikát a vstupy do speciálních pozemků!

Kliknutím se zobrazí následující obrázek z galerie

 
 

Reklama