Návody

maxiakvárko

12. května 2012 v 17:05 | sims sisters
1) Nejprve použijte nástroj na zvyšování terénu (největší velikost) a zvyšte zem o 12 kliknutí.

Triky a tipy do TS2 které musíš zkusit!

23. března 2012 v 20:03 | sims sisters
Meditace
Někteří simíci mohou meditovat-klikněte na ně, a jestli je to zrovna VYVOLENÝ, dejte příkaz MEDITOVAT. Sim si sedne na zem a začne dělat UmfUmfUfUfUmf atd. Nechte ho tak, a nemějte strach, že by měl třeba hlad, protože potřeby mu nebudou klesat ani stoupat. Po nějaké (zpravidla velmi dlouhé) době se udělá fialovo modrý záblesk a Váš simík se vznese do výše! Když mu zadáte, aby přestal, zase se snese a příště mu levitace půjde mnohem lépe, a vznese se po kratší době a výš!

Genetický zázrak


Jestli chcete udělat rodinu, ve které platí zákony genetiky, vytvořte nejdříve pár (např.: sim Pavel má černé vlasy a je běloch, simka Pavla je černoška a blondýna) a potom zadejte vytvořit dítě. Objeví se vám jakýsi zkrácený rodokmen-jen rodiče a dítě-zadejte věk potomka, a jestli má být hubený či tlustý a pak už vybírejte jen líčidla a oblečení. Dítě podědí po každém rodiči něco (teenagerka Pavlína je běloška s černými vlasy), a vy se s tím nebudete muset otravovat.

Adopce
Vzala vám sociálka dítě? Pak je reálná šance, že jej získáte zpět pomocí podvodné adopce. Všechny odebrané děti se hromadí v pomyslném dětském domově, dokud si je někdo nevezme. Je důležité, aby vám dítě odebrali jako jediným, tedy aby bylo v domově samo. Když vy sami do Adopčního centra zavoláte, dítě vám nesvěří, musíte si tedy pomoct podvodem. Seznamte se s nějakým cizím simíkem a přemluvte ho, ať se k vám nastěhuje. Každý simík adoptuje-pokud není ženatý/á či vdaný/á-sám za sebe, tudíž jemu asi vaše dítě svěří... Pak ho stačí vyhodit z domu a dítko si nechat. Ty virtuální podvody jsou fakt hračka!

Bazén


Existuje spousta triků s bazénem, uvedu tedy ty nejznámější a nejzajímavější.
Když má simík hodně "naplaváno" skáče do bazénu jinak, než když vodu nikdy neviděl. Simáci obvykle natrénují skoky v tomto pořadí: placák, bomba, šipka, salto. Simík taky může plavat na zádech. Klikněte na něj, když je v bazénu a zadejte PLAVAT NA ZÁDECH. Sim se položí na hladinu a nádherně se vlní.

Jak dát DOWNLOAD do hry

15. února 2011 v 14:45 | sims sisters
Ahojky,tenhle je návod pro ty kteří nevědějí jak dát downy do hry..taky jsem to nevěděla jak se to dělá ale podle jednoho návodu jsem to už pochopila..tak jsem udělala snad srozumitelný návod.Návod mi trval vytvořit přibližne 1 hodinu takže kopírujte prosím se zdrojem!
Klik na Celý Článek↓
 
 

Reklama